Konkurs Wiedzy o PCK, CK i MPH.

26 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej Szkole Rejonowy Konkurs Wiedzy o PCK, CK i MPH. Do rywalizacji o miano najlepszych przystąpiło czternastu reprezentantów ze szkół żagańskich i gminnych. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą z zakresu historii, zasad funkcjonowania i działalności Polskiego Czerwonego Krzyża. Reprezentant naszej szkoły- Mikołaj Sidor zajął I miejsce, II miejsce przypadło w udziale uczennicy z SP w Tomaszowie-Natalii Skórze, natomiast III miejsce zajęła reprezentantka PSP nr 1 w Żaganiu- Marta Stróżyk. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki, ponieważ w/w uczniowie będą nas reprezentować na konkursie wojewódzkim- 8 maja 2017r.

M.Ryży