DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Konkurs Wiedzy o PCK, CK i MPH.

26 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej Szkole Rejonowy Konkurs Wiedzy o PCK, CK i MPH. Do rywalizacji o miano najlepszych przystąpiło czternastu reprezentantów ze szkół żagańskich i gminnych. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą z zakresu historii, zasad funkcjonowania i działalności Polskiego Czerwonego Krzyża. Reprezentant naszej szkoły- Mikołaj Sidor zajął I miejsce, II miejsce przypadło w udziale uczennicy z SP w Tomaszowie-Natalii Skórze, natomiast III miejsce zajęła reprezentantka PSP nr 1 w Żaganiu- Marta Stróżyk. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki, ponieważ w/w uczniowie będą nas reprezentować na konkursie wojewódzkim- 8 maja 2017r.

M.Ryży

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1434

Ogółem 81714

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
8
Hours
0
1
Minute
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.