DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Witaj wiosno!

21 marca 2017r. żegnaliśmy zimę i powitaliśmy wiosnę. Uczniowie klas 0 – III wspólnie z zaproszonymi gośćmi – młodszymi koleżankami i kolegami z miejskich przedszkoli – przeszli barwnym korowodem, prowadzonym przez Marzannę i przystrojonym balonami w kolorach wiosny oraz hasłami zwiastującymi wiosnę do przygotowanego miejsca, aby spalić Marzannę, symbol zimy. W czasie przemarszu każda klasa śpiewała piosenkę o wiośnie. Bardzo cieszyliśmy się, że pogoda nam dopisała, bo nie padał deszcz. Marzanna spłonęła na stosie doszczętnie, a to oznacza, że zima na dobre odeszła od nas,  a  wiosna obejmuje panowanie. Uczniowie klas IV-VI również spotkali się w barwnym korowodzie na powitanie nowej pory roku. To czas, w którym przyroda budzi się do życia, budzą się zwierzęta i rośliny. My tego dnia chcieliśmy obudzić wiosnę.

I.Moskwa, E. Gzyl

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1433

Ogółem 81713

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
7
Hours
4
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.