DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Nowi czytelnicy!

W poniedziałek, 20 marca, w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania uczniów klasy I a na czytelników. Pierwszoklasiści najpierw obejrzeli przedstawienie pt. „Urodziny Kopciuszka” w wykonaniu uczniów klasy II b pod opieką pani Małgorzaty Moskwy. Następnie wysłuchali próśb książki dotyczących  obchodzenia się z książkami i właściwej postawy czytelniczej. W obecności wszystkich zgromadzonych na uroczystości, uczniowie złożyli przyrzeczenie oraz zostali przez panią wicedyrektor pasowani specjalną zakładką na czytelników. Na pamiątkę uroczystości każdy nowy czytelnik otrzymał dyplom oraz zakładkę do książek. Uroczystość zakończyła się wspólnym śpiewaniem  piosenek oraz pamiątkowym zdjęciem.

Marzena Chłopek

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1434

Ogółem 81714

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
7
Hours
5
8
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.