Nowi czytelnicy!

W poniedziałek, 20 marca, w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania uczniów klasy I a na czytelników. Pierwszoklasiści najpierw obejrzeli przedstawienie pt. „Urodziny Kopciuszka” w wykonaniu uczniów klasy II b pod opieką pani Małgorzaty Moskwy. Następnie wysłuchali próśb książki dotyczących  obchodzenia się z książkami i właściwej postawy czytelniczej. W obecności wszystkich zgromadzonych na uroczystości, uczniowie złożyli przyrzeczenie oraz zostali przez panią wicedyrektor pasowani specjalną zakładką na czytelników. Na pamiątkę uroczystości każdy nowy czytelnik otrzymał dyplom oraz zakładkę do książek. Uroczystość zakończyła się wspólnym śpiewaniem  piosenek oraz pamiątkowym zdjęciem.

Marzena Chłopek